بهترین رستوران های مشهد

شهر مشهد علاوه‌بر جاذبه‌های مذهبی دارای جاذبه‌های تفریحی است که سالانه گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به سوی خود می‌کشد. میدانیم که یکی از ملزومات سفر رستوران گردی و انتخاب رستوران متناسب با سلیقه مسافر است. رستوران‌های مشهد بسیار متنوع هستند در ادامه با بهترین رستوران های مشهد آشنا می‌شویم.

رستوران پسران کریم

رستوران پسران کریم

رستوران پسران کریم یکی از بهترین و محبوبترین رستوران‌ های مشهد است که در سال ۱۳۵۹ در خیابان طالقانی افتتاح شد و در سال ۱۳۷۶ به بلوار خیام ۲۳ انتقال یافت. شعبات دوم و سوم این رستوران در برج آلتون و انتهای خیام شمالی واقع شده است. دلیل نامگذاری این رستوران زنده نگهداشتن نام بنیانگذار آن٬ مرحوم کریم قاسم زاده حاتمی می‌باشد. رستوران پسران کریم از بهترین و سالم‌ترین مواد غذایی با کیفیت برای پخت و سرو غذا استفاده می‌کنند. رستوران دارای ۳ طبقه است، رستوران فضا و دکوری کلاسیک دارد و غذای معروف آن چلو ماهیچه است که بسیار پرطرفدار می‌باشد. برخورد بسیار خوب و حرفه‌ایی پرسنل رستوران، غذای با کیفیت و فضایی گرم و دلنشین از دلایل محبوبیت این رستوران است.

رستوران ایرانی ترنم مشهد

رستوران ایرانی ترنم مشهد

این رستوران واقع در طبقه اول هتل قصر طلایی که یکی از بهترین هتل های مشهد می باشد قرار دارد. در این رستوران انواع غذاهای گوشتی، کبابی، دریایی، محلی، خانگی و ضیافتی به صورت با کیفیت سرو می‌شود. رستوران ترنم و ترمه خدمات خود را بر اساس بالاترین سطح استاندارد‌های روز به میهمانان ارائه می‌کند. این رستوران‌ها فضایی مجلل و شیک دارند که زیبایی منحصر به فردی را به افراد عرضه می‌کند. منو ویژه رستوران ترنم و ترمه شیشلیک، جوجه کباب، فیش اند چیپس، جوجه چینی، ماهیچه، چلو گوشت، چلو ماهیچه، چلو کباب، فیله کباب، کباب بلغاری، کباب بره و چلو کباب برگ سلطانی، دیزی سنگی، قورمه، کباب منقل، کوفته تبریزی، کشک بادمجان و میرزا قاسمی است.

رستوران بابا قدرت یکی از بهترین رستوران های مشهد

رستوران بابا قدرت یکی از بهترین رستوران های مشهد

بابا قدرت مشهد از رستوران‌های درجه یک این شهر است که در سال ۱۳۸۰ افتتاح شد. رستوران بابا قدرت فضایی سنتی در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و سنتی  با کیفیت بالا سرو می‌شود. این رستوران ظرفیت ۵۰۰ نفری دارد و در میدان ۱۷ شهریور بلوار صدر ودقع شده است. رستوران بابا قدرت یکی از بهترین رستوران های مشهد است که دارای منویی با غذاهای سنتی و غیر سنتی با کیفیت است که شامل چلو گردن گوسفندی، چلو کباب بلغاری، چلوکباب برگ مخصوص گوسفندی، چلوکباب برگ مجلل باباقدرت، کباب فیله تکه ای ، شیشلیک، کارسکی بره، چلو ماهیچه، چلوکباب بختیاری مخصوص، رولت جوجه کباب، کارسکی شترمرغ، زرشک پلو با مرغ و…می‌باشد.

بیشتر بخوانید  بهترین رستوران های شیراز

رستوران معین درباری

رستوران معین درباری

از بهترین رستوران های مشهد و قدیمی این شهر است. این رستوران فضایی بسیار بزرگ دارد که انواع غذاهای اصیل و سنتی را با کیفیت بالا و مرغوب سرو می‌کند. این رستوران دو شعبه دارد که در شعبه نوفل لوشاتو یک سالن زیبای غذا خوری آینه کاری شده وجود دارد و در شعبه شاندیز دارای دو بخش رستوران سنتی و کلاسیک به نام آبگینه و آپامه است. هرکدام از بخش‌ها ۳۰۰ نفر ظرفیت مهمان دارد. از منوی متنوع این رستوران میتوان به چلو ششلیک، چلو برگ مخصوص، چلو ماهیچه، چلو جوجه کباب با استخوان، چلو کباب لقمه زعفرانی، چلو اکبر جوجه با رب انار، باقلا پلو با گوشت، سبزی پلو با ماهی و…اشاره کرد.

رستوران باغ زیتون ۲

رستوران باغ زیتون ۲

رستوران باغ زیتون در بلوار سجاد مشهد واقع شده است و یکی از بهترین و پرطرفدارترین رستوران‌ های مشهد می‌‌باشد که از مواد غذایی سالم و با کیفیت برای سرو غذا استفاده می‌کند. در این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی با بهترین کیفیت و طعم لذیذ ارائه می‌شود. در منوی این رستوران انواع غذاهای بین المللی مثل انواع استیک، پیتزا، پاستا، سیب زمینی، سالادهای متفاوت وجود دارد.

رستوران ایتالیایی لیو یکی از بهترین رستوران های مشهد

رستوران ایتالیایی لیو یکی از بهترین رستوران های مشهد

این رستوران ایتالیایی انتخابی بسیار خوب برای افرادی است که دوست دارند وعده‌ایی را به غذاهای بین‌المللی و فست فودی اختصاص دهند. رستوران لیو یکی از بهترین رستوران های مشهد است که غذاهای ایتالیایی را به خوبی سرو می‌کند. منوی هیجان انگیز این رستوران شامل انواع لازانیا، انواع پاستا، انواع پیتزا، انواع استیک و دیگر غذاهای ایتالیایی می‌باشد. این رستوران در احمدآباد مشهد واقع شده است.

رستوران سدروس مشهد

رستوران سدروس مشهد

رستوران سدروس یکی از بهترین رستوران ‌های مشهد می‌باشد که با سرو انواع غذاهای ایرانی با کیفیت پذیرای میهمانان می‌باشد. این رستوران ۴ شعبه فعال دارد شعبه اول شاندیز است که در سال ۱۳۹۴ افتتاح شد. شعبه دوم در سال ۱۳۹۳ ساخته شد که دارای دو محیط باز و بسته می‌باشد. شعبه سوم در بلوار ۱۷ شهریور شمالی و شعبه چهارم در بلوار سازمان آب واقع شده است. منوی این رستوران بسیار متنوع است که شامل انواع غذاهای اصیل مثل چلوگوشت گردن، چلو کباب لقمه ممتاز، چلو جوجه کباب با استخوان، چلو شیشلیک، چلو ماهیچه، چلو جوجه زعفرانی ممتاز، سوپ روز و  سینی های شیش خوان، هفت خوان و هشت خوان می‌باشد.

رستوران ارکیده سیاه یکی از بهترین رستوران های مشهد

رستوران ارکیده سیاه یکی از بهترین رستوران های مشهد

یکی از بهترین رستوران های محبوب در مشهد است که دارای انواع غذاهای گیاهی، دریایی، ایتالیایی و خاص با کیفیت بالا می‌باشد. رستوران ارکیده سیاه دکوری لوکس و مجلل دارد که یکی از ویژگی‌های خوب این رستوران محسوب می‌شود. این رستوران در طبقه همکف هتل سلام مشهد می‌باشد و دارای ظرفیت ۲۵۰ نفری است. غذای پر طرفدار این رستوران انواع پاستا، انواع پیتزا و انواع لازانیا را به خوبی سرو می‌کند.

بیشتر بخوانید  تور ارزان مشهد

رستوران کلبه مشهد

رستوران کلبه مشهد

رستوران کلبه اسپاگتی مشهد یکی از بهترین و جذاب‌ترین رستوران های فعلی در مشهد است که در سال ۱۳۸۶ در خیابان احمد آباد تاسیس شد. اوایل شروع کار این رستوران منوی آن فقط اسپاگتی و پاستا بود  اما با مرور زمان منوی این رستوران تغییر کرد و غذاهای بین المللی، ایرانی و دریایی به آن اضافه شد. از دلایل محبوبیت این رستوان سرو غذاهای با کیفیت و لذیذ است. علاوه بر کیفیت خوب غذاها این رستوران دارای فضایی شیک و مدرن است  رستوران کلبه زیبا در خیابان هاشمیه واقع شده است. از محبوب‌ترین غذاهای رستوران کلبه فیله مینیون و انواع مختلف پاستا، استیک مرغ و گوشت می‌باشد.

رستوران فود فکتوری یکی از بهترین رستوران های مشهد

رستوران فود فکتوری یکی از بهترین رستوران های مشهد

رستوران فود فکتوری از بهترین و پرطرفدارترین رستوران های مشهد است که دارای فضا و چیدمانی شبیه به سیکس کلاب و کافه کیوسک می‌باشد. در منوی فود فکتوری می‌توان انواع غذاهای فست فود مثل برگر، استیک، لازانیا، پاستا، پیتزا، مرغ سوخاری و میگو را مشاهده کرد. رستوران فود فکتوری فضایی گرم و دلنشین دارد. این رستوران در خیابان خیام ۱۱ واقع شده است و دسترسی به آن راحت است.

رستوران لیالی لبنان مشهد

رستوران لیالی لبنان مشهد

رستوران لیالی لبنان مشهد از بهترین رستوران های جذاب در این شهر است که  با رفتن به این رستوران می‌توانید انواع غذاهای عربی را تجربه کنید. این رستوران دو شعبه دارد که یکی در چهار راه شهدا و دیگری بلوار کیل آباد قرار گرفته است. منوی این رستوران بیشتر شامل منوی پیتزایی، منوی ساندویچی و سوخاری تشکیل می‌دهد. این رستوران در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد. وجود سرآشپز لبنانی با کارنان عربی باعث شده است که غذاهای عربی و لبنانی با کیفیت بالا سرو شوند.

کافه کیوسک مشهد

کافه کیوسک مشهد

کافه کیوسک مشهد یکی از معروف‌ترین و بهترین کافه رستوران های مشهد است که فضایی بسیار جذاب و دلنشین دارد. در این کافه می‌توانید هم خوراکی و هم نوشیدنی میل کنید. نورپردازی و تزئینات زیبای این کافه بسیار چشم‌نواز و جذاب هستند و از دلایل محبوبیت کافه کیوسک محسوب می‌شود. این کافه در بلوار سجاد واقع شده است و دسترسی به آن بسیار راحت می‌باشد.

بیشتر بخوانید  بهترین هتل های تایلند

شهر مشهد یکی از شهرهای توریستی در ایران است که سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند. در این شهر رستوران‌های بسیار خوب و متنوعی با انواع سلیقه وجود دارد که دست افراد برای انتخاب باز می‌باشد. تمامی رستوران‌های نامبرده شده از بهترین رستوران های مشهد می‌باشند که غذای با کیفیت با فضایی دلنشین برای میهمانان فراهم می‌کنند.

۵/۵ - (۱ نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *