بهترین اقامتگاه های بومگردی شیراز

شهر شیراز، شهر شعر و ادب و موسیقی می‌باشد. این شهر زیبا از نظر تاریخی، فرهنگی و مناطق طبیعی جز بهترین مناطق گردشگری در ایران می‌باشد که شناخته شده است. از مهم‌ترین مسائل سفر به شیراز پیدا کردن اقامتگاه های مناسب برای طول مدت سفر می‌باشد. شیراز دارای اقامتگاه های بومگردی بسیار زیادی است و افراد در انتخاب کردن بهترین اقامتگاه بومگردی دستشان باز است. در ادامه با بهترین اقامتگاه های بومگردی شیراز آشنا می‌شویم.

اقامتگاه بومگردی بی بی شیراز

اقامتگاه بومگردی بی بی شیراز

اقامتگاه سنتی بی بی در بافت تاریخی سنگ سیاه واقع شده است. معماری این اقامتگاه به صورت سنتی زیبا و دلنشین می‌باشد که ظرفیت ۳۲ گردشگر را دارد. در و پنجره‌های چوبی با شیشه‌های رنگی زیبایی این اقامتگاه را دوچندان کرده است. این هاستل یکی از بهترین اقامتگاه های شیراز است که دارای ۲ طبقه و۱۱ اتاق خصوصی با امکانات خوب می‌باشد. ظرفیت اتاق ها ۲ تخته، ۳ تخته، ۴ تخته و ۵ تخته است. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اتاق‌ها مشترک می‌باشند و در حیاط قرار دارند. این اقامتگاه بومگردی یک کافی شاپ زیبا در پشت بام دارد که میهمانان می‌توانند در آن جا غذا سفارش بدهند.

آشپزخانه عمومی با لوازم آشپزی هم برای افرادی که قصد دارند غذا بپزند وجود دارد. از امکانات و خدمات خوب این اقامتگاه می‌توان به سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپیلت، اینترنت رایگان، راهنمای تور، پارکینگ و پرسنل مسلط به به زبان انگلیسی اشاره کرد. موقعیت مکانی اقامتگاه در مرکز شهر است و دسترسی آسانی به جاذبه های گردشگری شیراز دارد به همین دلیل است که یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی در شیراز شناخته می‌شود.

اقامتگاه بومگردی خانه باغ ایرانی

اقامتگاه بومگردی خانه باغ ایرانی

این اقامتگاه قدمتی ۱۰۰ ساله دارد و از بهترین اقامتگاه های بومگردی در شیراز است که بسیار در بین افراد محبوب شده است. مساحت این خانه باغ ۳۰۰۰ متر مربع است و دارای ۱۲ اتاق با امکانات مجهز با ظرفیت ۳۰ نفر می‌باشد. هرکدام از اتاق‌ها به نام یکی از شاعران می‌باشد. تمامی اتاق‌ها رو به باغ هستند و منظره بسیار زیبا و آرامشبخشی دارند. باغ اقامتگاه دارای درختان قدیمی، چمن یکدست، آب نماها، گل‌های زیبا، جوی‌های آب و فواره می‌باشد.

رستوران این اقامتگاه که با نام سیاه چادرشناخته می‌شود ۱۰۰ نفر ظرفیت دارد که انواع غذاهای ایرانی و محلی را سرو می‌کند. از امکانات و خدمات خوب این اقامتگاه بومگردی می‌توان به ماهواره، پذیرش ۲۴ ساعته، صندوق امانات، آلاچیق، حوض، گلخانه، تاکسی سرویس شبانه روزی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، اینترنت رایگان، راهنمای تور و سیستم گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد.

اقامتگاه بومگردی پری دخت شیراز

اقامتگاه بومگردی پری دخت شیراز

یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی در شیراز است که معماری سنتی آن بسیار برای میهمانان جذاب است. اقامتگاه پری دخت دارای ۶ اتاق است و ظرفیت برای ۱۴ نفر را دارد. تمامی اتاق‌ها دارای سرویس بهداشتی می‎‌باشند. در رستوران اقامتگاه بومگردی پری دخت انواع غذاهای محلی و سنتی سرو می‌شود. پارکینگ اختصاصی، راهنمای تور، اینترنت رایگان، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، پذیرش ۲۴ ساعته و صندوق امانات اشاره کرد.

آشنایی با بهترین هتل های شیراز

اقامتگاه بومگردی ترنجستان

اقامتگاه بومگردی ترنجستان

هاستل ترنجستان در خیابان لطف علی خان زند واقع شده است و از بهترین و محبوب‌ترین اقامتگاه های بومگردی در شیراز می‌باشد که دسترسی خوبی به اماکن گردشگری دارد. ظرفیت این اقامتگاه بومگردی به طور کلی ۳۰ نفر می‌باشد که شامل ۷ اتاق مستر با امکانات خوب و ۱ سوئیت  است. از امکانات و خدمات خوب این اقامتگاه می‌توان به اینترنت رایگان، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور، سیستم گرمایشی و سرمایشی و پارکینگ اشاره کرد. اقامتگاه ترنجستان دارای یک کافی شاپ دلنشین است که انواع نوشیدنی‌ها و دمنوش‌های گیاهی سرو می‌کند. همچنین رستوران این اقامتگاه انواع غذاهای سنتی و محلی ارگانیک را در وعده‌های ناهار و شام در فضای زیبا و دلنشین حیاط سرو می‌کند.

اقامتگاه بومگردی سی راه شیراز

اقامتگاه بومگردی سی راه شیراز

اقامتگاه بومگردی سی راه واقع در محله سنگ سیاه شیراز می‌باشد که قدمت آن به دوران پهلوی می‌رسد  که در سال ۹۶ بازسازی شد. این اقامتگاه به سبک سنتی ساخته شده و در وسط حیاط حوض بسیار زیبایی با گل‌های زیبا کار شده است. نمای بیرونی این اقامتگاه آجری همراه با پنجره‌های چوبی است که جلوه زیبایی به این اقامتگاه بخشیده است. اقامتگاه سی راه دارای پارکینگ اختصاصی، پذیرش ۲۴ ساعته، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، غذاهای محلی، سیستم گرمایشی و سرمایشی و اینترنت رایگان است. این اقامتگاه بومگردی جزو بهترین‌ها در شیراز می‌باشد.

اقامتگاه بومگردی لوتوس شیراز

اقامتگاه بومگردی لوتوس شیراز

اقامتگاه بومگردی زیبای لوتوس در مرکز شهر شیراز واقع شده است. معماری سنتی این اقامتگاه بسیار برای گردشگران جذاب می‌باشد. لوتوس دارای هفت اتاق ۲ تخته، دو اتاق ۳ تخته ، یک اتاق ۴ تخته، دو اتاق پنج نفره و ۳ نفره با سرویس کف خواب می‌باشد. تمامی اتاق‌ها دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی، اینترنت رایگان، سرویس بهداشتی و دکوری سنتی می‌باشند. از امکانات و خدمات عمومی برای میهمانان می‌توان به پارکینگ اختصاصی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آشپزخانه عمومی، پذیرش ۲۴ ساعته، راهنمای تور، فضای دلپذیر حیاط و غذاهای ایرانی اشاره کرد.

اقامتگاه بومگردی ماه سلطان شیراز

اقامتگاه بومگردی ماه سلطان شیراز

این اقامتگاه بومگردی زیبا در خیابان دروازه سعدی واقع شده است و دسترسی بسیار خوبی به اماکن گردشگری دارد. قدمت این اقامتگاه حدود ۱۰۰ سال می‌باشد که در سال ۱۳۹۸ بازسازی و مرمت شد. این اقامتگاه بومگردی ۳ اتاق مستر، ۲ اتاق دو نفره و ۱ اتاق ۵ نفره دارا می‌باشد. اتاق‌های کف خواب این مجموعه سرویس بهداشتی و حمام ندارند. در این اقامتگاه موسیقی محلی به صورت زنده پخش می‌شود. از امکانات خوب این اقامتگاه می‌توان به اینترنت رایگان، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سیستم سرمایشی گرمایشی، رستوران، پارکینگ و راهنمای تور اشاره کرد. ماه سلطان جز بهترین اقامتگاه های بومگردی در شیراز است که شناخته شده است.

اقامتگاه بومگردی عمارت قاجاریه شیراز

اقامتگاه بومگردی عمارت قاجاریه شیراز

این هاستل یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی در شیراز است که بسیار برای گردشگران جذاب می‌باشد. این خانه سنتی واقع در خیابان لطفعلی خان زند است و در بافت تاریخی و قدیمی شهر قرار گرفته است. معماری ساختمان این اقامتگاه سنتی می‌باشد. در و پنجره‌های این مجموعه چوبی و با شیشه‌های رنگی است و حیاط آن بسیار باصفا و دلنشین می‌باشد. این اقامتگاه دارای ۹ اتاق در طبقه همکف، طبقه اول و دوم است. امکانات این اقامتگاه بومگردی شامل تخت خواب، سرویس کف خواب، توالت فرنگی، حمام اختصاصی، یخچال، تلوزیون، سیستم گرمایشی سرمایشی، راهنمای تور، اینترنت رایگان و کافی شاپ اشاره کرد.

سفر به شیراز یکی از بهترین تجربه‌ها برای افراد است که قصد دارند به اماکن تاریخی و منظره‌های دیدنی بکر در طبیعت بروند. شهر شیراز چهار فصل است و در تمام سال به خوبی از میهمانان پذیرایی می‌کند. بهترین فصل سفر به شیراز در بهار است که گشت و گذار را برای میهمانان جذاب و خاطره انگیز می‌کند. در این مقاله سغی کردیم بهترین اقامتگاه های بومرگدی و سنتی شیراز را برای شما توضیح دهیم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

پر بازدید ترین مطالب ...

تورهای لحظه آخری ...

تور سنگاپور
65,500,000
تومان
تور لرستان
5,200,000
تومان
تور مازندران
1,200,000
تومان
تور آفریقا
62,000,000
تومان
تور قبرس
37,500,000
تومان
تور کیش
3,845,000
تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *